Atgal į darbų sąrašą
Padavėja (-as)
Quicjobs.de
967
Savo klientui Vokietijoje, darbui kavinėje Švarcvaldo regione nuo 2020.04.01 ieškome padavėjo(s) / pagabinio darbuotojo(s) virtuvėje.
Mes siūlome:
11, - € / val. (Bruto);
Terminuotą darbo sutartį (iki 2020 m. spalio 31 d.);
35–40 val. darbo savaitę (5 dienos per savaitę | pirmadienis – sekmadienis (pamainomis) | 12:00–19:30);
30 dienų kasmetines atostogas;
baldais apstatytą butą arti darbo;
100, - € atvykimo išlaidų kompensavimo mokestį;
Arbatpinigius.
Darbo pobūdis:
Aptarnaujančiojo personal darbas: užsakymų priėmimas, aptarnavimas, užmokesčio priėmimas, stalo sutvarkymas.
Pagalba virtuvėje: kepimas, indų plovimas, darbas ledų ir kavos aparatais, valymo darbai
Reikalavimai:
nereikalaujama profesinio mokymo, bet reikalinga bent 1 metų profesinė patirtis;
geros vokiečių kalbos žinios.
Laukiame gyvenimo aprašymo vokiečių kalba su nuotrauka.
Užsienyje