Atgal į darbų sąrašą
Operatorius (-ė)
UAB TRADE STATE
Slidinėjimo trasų operatorius
Liepkalnio žiemos slidinėjimo bei pramogų kompleksas Jums siūlo nenuobodžiauti žiemą namuose, o išbandyti savo jėgas dirbant išties įdomų darbą mūsų įmonėje. Ieškome slidinėjimo trasų operatorių.
Darbo aprašymas:
* kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas
* trasų paruošimas ir priežiūra
* bilietų tikrinimas
* slidinėjimo keltuvų priežiūra.
Reikalavimai:
* geros lietuvių kalbos žinios (anglų ir rusų kalba būtų privalumas)
* sąžiningumas, organizuotumas, nuoseklumas
* gebėjimas bendrauti, paslaugumas, savarankiškumas.
Mes siūlome:
* įdomų ir dinamišką darbą nenuobodžioje aplinkoje
* nuolatinį judėjimą gryname ore
* profesinio tobulėjimo galimybes
* draugišką kolektyvą
* visuomet laiku mokamą atlyginimą
* nemokamą slidinėjimą darbuotojams ne darbo metu
* priedus už gerus darbo rezultatus.
Darbo laikas: Lankstus slenkantis grafikas, pilna darbo diena
Darbo laikotarpis: sezonas trunka preliminariai nuo lapkričio mėn. iki kovo mėn. priklausomai nuo oro sąlygų.
Adresas: Minsko pl. 2, Minsko plentas 2, Vilnius 02121
Informacija telefonu: +37069828887
Atlyginimas: Nuo 3,00 Eur per valandą į rankas. Per mėnesį 500 -
600 Eur atskaičius mokesčius. Atlyginimas kyla priklausomai nuo rezultatų ir pastangų.
Jei susidomėjote, dėl darbo vietos prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu, nurodydami pageidaujamą pareigybę.