Atgal į darbų sąrašą
Montuotojas (-a)
Quicjobs.de
977
Savo klientui Vokietijoje darbui netoli Sonnenbergo miesto ieškome šildymo įrengimų ir santechnikos montuotojo / mechaniko.
Mes siūlome:
• 13, - € / val. (Bruto)
• Nuolatinę darbo sutartį pilnu etatu visos darbo dienos padėtis
• 40 val. darbo savaitę (Pirmadienis – penktadienis)
• apmokamus viršvalandžius
• nemokamą darbo aprangą
• apgyvendinimą su nuomos subsidija
• Įmonės transporto priemonę kelionėms iš bendrovės būstinės į statybvietę
Darbo pobūdis:
• Instaliacijos darbai naujuose pastatuose (1–2 butų kotedžuose) Centrinėje ir Pietų Vokietijoje
• Dujinių šildytuvų, šilumos siurblių, saulės energijos sistemų, grindinio šildymo įrengimas
• Santechnikos įrenginių montavimas, įskaitant visą vonios kambario įrengimą
Reikalavimai:
• Baigtas profesinis mokymas
• ne mažesnė kaip 1 metų profesinė patirtis
• būtina mokėti skaityti konstrukcinius brėžinius
• geros vokiečių kalbos žinios
• B klasės vairuotojo pažymėjimas
Laukiame gyvenimo aprašymo su nuotrauka vokiečių kalba.
Užsienyje