Atgal į darbų sąrašą
Marketingo specialistas (-ė)
Daily ART, UAB
UAB “Daily ART” gamina priemones šiolaikiniams rankdarbiams skrebinimui, dekupažui, tekstilės marginimui. Prekės eksportuojamos į daugelį ES šalių.
Mūsų įmonė sparčiai vystosi todėl ieškome naujo kolektyvo nario.Šiuo metu ieškome skaitmeninės rinkodaros specialisto: skaitmeninės rinkodaros strategijos rengimui ir įgyvendinimui.
Darbo pobūdis:
• El. Puslapio turinio rengimas ir administravimas.
• Naujienlaiškių rengimas.
• Blogeriu paieška ir komunikacija.
• Blogų kūrimas ir informacijos komunikavimas per Lietuvos bei užsienio partnerių blogus.
• Akcijų rengimas, rezultatų siekimas bei analizė.
• Turinio SEO optimizacija ir mokamų paieškos kampanijų vykdymas.
• Srauto bei konversijų didinimas.
• Socialinių. tinklų administravimas.
• Idėjų generavimas, naujų galimybių identifikavimas.
• Iškeltų tikslų (ROI) siekimas.
• Komunikacija su klientais, siekiant užtikrinti efektyvų bendradarbiavimą.
• Darbo efektyvumo bei eigos ataskaitų rengimas.
• Biudžeto planavimas ir kontrolė.
Reikalavimai
• SEO žinios ir supratimas.
• Socialinės žiniasklaidos įgūdžiai.
• Aiški komunikacija žodžiu bei elektroniniais laiškais.
• Domėjimasis Web naujovėmis.
• Mokėjimas planuoti savo laiką, optimizuoti darbo procesus.
• Analitinis mąstymas, mokėjimas sisteminti informaciją.
• Fokusavimas į darbo rezultatą.
• Puikios anglų kalbos žinios.
• Darbo patirtis su internetiniais projektais.
• Domėjimasis šiolaikiniais rankdarbiais.
Mes jums siūlome
Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
Visas socialines garantijas.
Draugiška kolektyvą.
Klaipėda