Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Izoliuotojas (-a)
UAB "Specialistas"
Izoliuotojo darbas Olandijoje!
Darbo pobūdis:
Ieškome Izoliuotojų darbams chemijos gamyklose, uostų teritorijose, pramoniniuose objektuose ir kt.
Pasigaminti skardos ir kt. gaminius, jų ruošinius vamzdžių izoliavimui;
Pagamintų gaminių montavimas izoliuojant vamzdžius.
Apsvarstytume ir potencialius kandidatus norinčius dirbti izoliavimo srityje.
Reikalavimai:
Patirtis vamzdžių izoliavime;
Anglų arba vokiečių kalbos žinios (vidutinis lygis ir aukštesnis). Motyvuoti ir turintys patirties specialistai bus apsvarstomi ir su anglų arba vokiečių pagrindais;
Būtina sveikatos būklės patikra;
Ligonių kasos išduota ES sveikatos draudimo kortelė;
B kategorija ir automobilis - privalumas;
Specialūs (elektrostatiniai) darbo batai.
Mes jums siūlome:
Visas socialines garantijas;
Visokeriopą pagalbą tvarkantis formalumus;
Motyvuojantį atlyginimą;
Avansas bus mokamas kas savaitę, išskyrus atlyginimo - dieną;
Nemokamą apgyvendinimą;
Turint automobilį suteikiama kuro kortelė būtinoms transporto išlaidoms bei 150 Eur priemoka automobilio amortizacijai dengti;
Karjeros galimybės.
Vilnius
2500 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti