Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Gamybos darbuotojas (-a)
SKUBIAI!!! IEŠKOME DARBUOTOJŲ SALDAINIŲ FABRIKE!
SKUBIAI ieškome darbuotojų saldainių fabrike!!!
Turite laisvo laiko? Norite praleisti jį prasmingai ir užsidirbti prieš šventes? Galbūt jus domina papildomo darbo pasiūlymas ir turite galimybę dirbti 3-4 kartus į savaitę - šis pasiūlymas JUMS!
Jūsų atsakomybės būtų:
Darbas prie konditerijos gamybos linijų: šokolado ir saldainių dėliojimas, pakavimas, fasavimas, kokybės tikrinimas ir kiti pagalbiniai darbai;
Sandėliavimo ir produkcijos transportavimo darbai, krovos darbai;
Įrengimų priežiūra, tvarkos darbo vietoje palaikymas;
Darbas pamaininis:
Rytinė pamaina 06:00-14:00;
Popietinė pamaina 14:00-22:00;
Naktinė pamaina 22:00-06:00.
Darbo vieta: Dainava (Prie Urmo bazės).
Tikimės, kad galėsite pradėti dirbti NEDELSIANT!
Reikalavimai:
Fizinė ištvermė;
Atsakingumas;
Darbštumas;
Noras dirbti;
Galimybė dirbti 3-4 kartus į savaitę;
Galimybė dirbti savaitgaliais;
Galimybė dirbti bent dviem pamainomis.
Mes Jums siūlome:
Visas darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Įdomią patirtį;
Draugišką kolektyvą.
Kaunas
100 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti