Portale įdiegti slapukai. Naršydami toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
Atgal į darbų sąrašą
Gamybos darbuotojas (-a)
UAB "Advantus"
Darbo pobūdis:
Galbūt ieškai papildomo darbo iki švenčių? Esi žmogus, norintis užsidirbti papildomai? O gal esi studentas ir nori derinti kitas veiklas? Jei taip, šie pasiūlymai kaip tik TAU!
Šiuo metu, ieškome darbuotojų įvairiose srityse!
Išsirink, kurioje srityje norėtum dirbti labiausiai!
Siūlomų darbų pobūdžiai:
- Produkcijos pakrovimas, iškrovimas, sandėliavimo darbai palečių vyniojimas;
- Įvairūs darbai saldainių gamyboje, darbai prie linijos: šokolado ir saldainių dėliojimas, pakavimas, fasavimas, broko tikrinimas ir kiti pagalbiniai darbai;
- Produkto svėrimas, jo supylimas į maišelius, fasavimas ir užlydimas;
- Vaisių ir daržovių rūšiavimas, fasavimas; apdorojimas (skutimas, pjaustymas, virimas, rauginimas, svėrimas, vakuumavimas).
Siūlomų darbų darbo laikas įvairus, galima dirbti:
- 3 pamainomis. Rytinė pamaina nuo 6 val. iki 14 val.; popietinė pamaina nuo 14 val. iki 22 val.; naktinė pamaina nuo 22 val. iki 6 val.
- 2 pamainomis. Rytinė pamaina nuo 6 val. iki 15 val. popietinė nuo 13 val. iki 22 val.
- Pilnas darbo laikas. Nuo 8-17 val.
- Vakarais nuo 17h įvairiomis dienomis.
Darbo vieta priklauso nuo srities, kurią pasirinksite.
Garliava (į vietą nuveža ir parveža); Biruliškių km.; Taikos pr. (prie URMO bazės); Ateities pl.
Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią darbą!
Reikalavimai:
- Atsakingas požiūris į darbą;
- Noras dirbti;
- Darbštumas. atidumas;
- Fizinė ištvermė;
- Pareigingumas.
Mes Jums siūlome:
- Visas socialines garantijas;
- Laiku mokamą atlyginimą;
- Įdomią patirtį;
- Draugišką kolektyvą.
Kaunas
100 (Atlyginimas prieš mokesčius)
Taisyti