Atgal į darbų sąrašą
Gamybos darbuotojas (-a)
GAMYBOS DARBUOTOJAS (-A) (MAISTO PRAMONĖ)
Šiuo metu Vaisių ir daržovių įmonėje skubiai ieškome gamybos darbuotojos (-o). Visko apmokome!
Darbas gali būti laikinas arba pastovus.
Pagrindinės atsakomybės:
- Vaisių ir daržovių rūšiavimas, fasavimas;
- Apdorojimas (skutimas, pjaustymas, virimas, rauginimas, svėrimas, vakuumavimas);
- Salotų ruošimas pagal specialius užsakymus;
- Etikečių klijavimo, krovos darbai;
- Pagalbiniai darbai sandėlio bei gamybinėse patalpose.
Darbas dviem pamainomis:
- Rytinė nuo 6 val. iki 15 val.
- Popietinė nuo 13 val. iki 22 val.
Studentams darbo laiką galima derinti pagal tvarkaraštį!
Darbo vieta: Ateities pl., netoli Palemono.
Važiuoja 45 autobusas ir 55 mikroautobusas.
Reikalavimai:
- Darbo patirtis gamybinėje įmonėje, virtuvėje (privalumas);
- Noras dirbti;
- Kruopštumas;
- Greitumas;
- Atsakomybė.
Mes Jums siūlome:
- Visas socialines garantijas;
- Apmokymus darbo vietoje;
- Geras darbo sąlygas;
- Laiku mokamą atlyginimą;
- 5 darbo dienų savaitę (savaitgaliai laisvi).
Kaunas