Atgal į darbų sąrašą
Gamybos darbuotojas (-a)
UAB RODLUX
Darbo aprašymas

Ieškome darbuotojų šių darbuotojų gamybinėje įmonėje.
• Suvirintojai;
• Surinkėjai;
• Apdailų šlifuotojai.
Visko apmokome, tačiau panaši darbo patirtis – privalumas.
Reikalavimai

• Sugebėjimas saugiai dirbti su kliento produkcija;
• Greita orientacija;
• Atsakingumas, noras mokytis;
• Gebėjimas dirbti komandoje.
Apie įmonę

Siūlome dabą lietuviškoje gamybos įmonėje UAB Rodlux, kuri vykdo šarvuotų durų ir langų bei įvairių metalo konstrukcijų gamybą. Esame įsikūrę Vilniuje, Dariaus ir Girėno g. 173, netoli Vilniaus Oro uosto.
Žinome, jog įmonės sėkmės garantas - profesionalių, sąžiningų bei atsakingų darbuotojų komanda, todėl stengiamės visapusiškai jais rūpintis. Savo darbe vadovaujamės tokiomis vertybėmis kaip sprendimai klientams, tęstinumas, dėmesys darbuotojams, verslumas ir dorumas.
Įmonė siūlo

• Atlyginimą nuo 900-1500 EUR į rankas bei darbo užmokesčio priedus už papildomas darbo valandas;
• Draugišką kolektyvą;
• Aiškias darbo dienos užduotis;
• Visas reikalingas darbo priemones;
• Karjeros galimybes.
Detalesnę informaciją suteiksime atvykus į darbo pokalbį.
Vilnius
900-1500 (Atlyginimas prieš mokesčius)