Atgal į darbų sąrašą
Elektrotechnikas
UAB RENTALIS SINC Įrankių nuoma
Ieškome elektrinių įrankių meistro.
Darbo pobūdis:
• Elektrinių ir akumuliatorinių įrankių remontas (perforatoriai, kampiniai šlifuokliai, suktukai ir t.t.)
• Statybinės technikos remontas (maišyklės, pjaustyklės, glaistyklės ir t.t.)
• Remontuoti elektrinius statybinius įrankius (BOSCH, MAKITA, DeWALT ir t.t.).
Reikalavimai:
Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (techninis išsilavinimas - būtų privalumas);
- darbštumas, atsakingumas, komunikabilumas;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- aktyvumas, ambicingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
- darbo patirtis įrankių remonto srityje;
- žinios statybos, sodo įrankių ir technikos srityje būtų privalumas;
-vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
Siūlome:
darbą draugiškame 10 žmonių kolektyve;
- visas socialines garantijas;
- geras darbo sąlygas;
CV siųskite iki kovo 24 d.