UAB Mokymo centras „Adpilis“
Darbo saugos specialistas (ė)
IEŠKOME DARBŲ SAUGOS SPECIALISTO
Darbo pobūdis:
- Kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi įmonėje; - Užtikrinti bendrovės darbų ir gaisrinės saugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę; - Rengti bei pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminius dokumentus; - Instruktuoti darbuotojus saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminių aktų nustatyta tvarka; - Organizuoti profesinės rizikos vertinimą įmonėje, rengti prevencijos priemones, koordinuoti ir kontroliuoti jų įgyvendinimą; - Organizuoti ir vesti darbų saugos mokymus įmonės darbuotojams; - Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevenciją.
Reikalavimai:
- Aukštasis išsilavinimas (techninis/inžinerinis būtų privalumas); - Būtina darbo patirtis darbų saugos srityje; - Darbų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas; - Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai. Darbo etikos, raštvedybos ir dokumentų rengimo taisyklių išmanymas
Mes jums siūlome:
- Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje; - Laiku mokamą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą; - Dinamišką ir aktyvų darbą; - Visas socialines garantijas
Vieta: Vilnius
Įmonės pavadinimas: UAB Mokymo centras „Adpilis“
Atlyginimas nuo: Sutartinis