Atgal į darbų sąrašą
Darbininkas (-ė)
Quicjobs.de
729
Darbui nuo 2020.03.01 netoli Leipcigo, Bautzeno ir Frankfurto prie Maino savo klientams ieškome universalaus darbininko.
Mes siūlome:
2 000, - € / mėn. (Bruto)
Neterminuotą darbo sutartį pilnu etatu;
40 val. darbo savaitę ( Nuo 08:00 iki 17:00);
įmonės automobilį (taip pat asmeniniam naudojimui);
atvykimo išlaidų kompensavimą;
nemokamas apgyvendinimą: butą / kambarį / pensioną ( priklausomai nuo darbo vietos: netoli Leipcigo, Bautzeno ar Frankfurto prie Maino).
Darbo pobūdis:
Butų remontas (plytelių klojimas, dažymas, gipso kartono, medžio darbai ir t.t.);
Pastatų priežiūros darbai;
Vejos priežiūra ( mažu traktoriuku ar žoliapjove);
Naudojamos įrangos priežiūros darbai (alyvos keitimas, smulkus remontas ir kt.)
Patyrusių kolegų mokymai vietoje.
Reikalavimai:
Reikalinga patirtis įvairiose srityse pagal aprašytą darbo pobūdį;
profesinio mokymas nereikalingas.
Vokiečių kalbos pagrindai
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Supratimas ir įgūdžiai dirbant su technika.
Galimybė kraustytis pagal besikeičiančias darbo vietas.
Laukiame gyvenimo aprašymo su nuotrauka vokiečių kalba.