Atgal į darbų sąrašą
Cecho darbuotojas (-a)
UAB Real Job Finder
Ieškome Pamainos viršininko
Darbo pobūdis:
-Vadovauti/ organizuoti sklandų pamainos darbą;
-Pagamintos produkcijos kokybės kontrolė;
-Teikti pasiūlymus tiesioginiam vadovui;
-Švaros ir tvarkos palaikymas.
Darbo laikas : Slenkantis grafikas, 2 dieninės pamainos po 12 val. (7:00-19:30), 2 naktinės pamainos po 12 val. (19:00-7:30), 4 dienos išeiginės.
Darbo vieta : Vokės g. Lentvaris.
Reikalavimai:
-Patirtis gamybos srityje - privalumas;
-Elektromechanikos specialybė - privalumas;
-Atsakingumas;
-Imlumas naujovėms;
-Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis - privalumas.
Mes jums siūlome:
-Darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;
-Visas socialines garantijas;
-Laiku mokamą atlyginimą;
-Kvalifikacijos kėlimo kursus;
-Karjeros perspektyvas;
-Mobilųjį telefoną;
-Papildomą sveikatos draudimą;
-Įmanomas kuro kompensavimas į/ iš darbo.