Atgal į darbų sąrašą
Buhalteris (-ė)
Gamybos įmonė
Ieškome buhalterės (-io), kuris (-i) bus atsakinga (-as) už įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymą, finansinės ir mokestinės atskaitomybės sudarymą.
Darbo pobūdis:
•Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas nuo pirminių duomenų iki finansinės atskaitomybės sudarymo;
•Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms;
•Savalaikis ataskaitų vadovybei ruošimas pagal vidines įmonių nustatytas tvarkas;
•Buhalterinių operacijų registravimas apskaitos programoje EUROSKAITA;
•Darbo užmokesčio apskaitos rengimas;
•Įmonės buhalterinės apskaitos priežiūra ir kontrolė.
Reikalavimai:
•Darbas buhalterine programa EUROSKAITA;
•Geras apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
•Sėkminga buhalterio patirtis;
•Gebėjimas savarankiškai organizuoti buhalterijos darbą, padėti vadovams planuoti ir efektyviai valdyti įmonės finansus;
•Atsakingumas, kruopštumas, punktualumas;
•Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Siūlome:
•Stabilų bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
•Socialines garantijas.