Atgal į darbų sąrašą
Auklė / Auklėtoja (-as)
Quicjobs.de
956
Savo klientui darbui ir gyvenimui šeimynoje nuo 2020.05.01 Vokietijoje netoli Bremenhaveno ieškome pedagogų / socialinių pedagogų / globėjų .
Mes siūlome:
• 18,78 € / val. (Bruto)
• Neterminuotą darbo sutartį pilnu etatu
• 40 val. darbo savaitę (Antradienis - sekmadienis)
• 30 dienų kasmetines atostogas
• apmokamus viršvalandžius
• darbo užmokestį ir priedus
• Atostoginius, kalėdinės premijos, specialios išmokos
• nemokamą apgyvendinimą
• nemokamą maitinimą darbo metu
• kursus ir keliones
• daug galimybių turinčią plačią darbo sferą
Darbo pobūdis:
• Darbas šeimoje ar šeimynoje ( šeimai analogiškoje gyvenamojoje grupėje)
• Vaiko priežiūros darbai, prisiimant tėčio ar mamos pareigas
• Vaikų švietimas ir auklėjimas
• Pagalba planuojant ir bendradarbiaujant su jaunimo gerovės tarnyba
• Socialinio elgesio formavimas per santykius ir šeimyninį gyvenimą
• Atsakomybė už namų tvarkymą
• Vizitai su vaikais pas gydytojus
• bendros išvykos ir laisvalaikio renginiai
Reikalavimai:
• Įgytas išsilavinimas ar studijos
• geros vokiečių kalbos žinios
• išradingumas ir savarankiškumas
• B klasės vairuotojo pažymėjimas
Laukiame gyvenimo aprašymo su nuotrauka vokiečių kalba.
Užsienyje