Atgal į darbų sąrašą
Auklė / Auklėtoja (-as)
VšĮ "Mažoji karalystė"
Siūlome prisijungti prie mūsų „Mažosios karalystės“ stebuklų! Šiuo metu ieškome privataus darželio grupės auklėtojos (-o). Darbo vietą galima rinktis, nes darbuotojai reikalingi dviejuose darželio filialuose – Verkiuose ir Pašilaičiuose.
Darbo aprašymas:
- kūrybiškas lavinimas ikimokyklinio amžiaus vaikų (1,5-5 m.), pagal parengtą ugdymo programą;
- ugdomos grupės švenčių organizavimas;
- nuolatinis bendravimas su tėvais teikiant grįžtamąjį ryšį apie vaiką, jo praleistą dieną.
Reikalavimai:
- gebėti dirbti komandoje, kurios pagrindinis tikslas – laisvas bei įvairiapusis vaikų ugdymas;
- jausti malonumą būnant su vaikais, juos ugdyti, sudominti;
- vaikų pedagogikos ir psichologijos išmanymas;
- kruopštumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, tvarkingumas, pozityvumas.
Mes siūlome:
- darbą nedidelėje vaikų grupėje pilnu etatu;
- visas socialines garantijas ir daugiau (nuoširdus darbas yra matomas ir įvertinamas);
- galimybę lanksčiai derinti darbo bei atostogų grafiką;
- galimybes įgyvendinti savo kūrybines idėjas!